Inżynieria Rzeszów
Logotyp firmy Inżynieria Rzeszów Slogan firmy Inżynieria Rzeszów

Zrealizowaliśmy ponad 600 projektów

https://www.youtube.com/watch?v=WVXdIw9FCFw

Jednym z obszarów naszej działalności jest wykonawstwo robót kubaturowych. 
Obszarem tejże działalności są m.in.

Obiekty użyteczności publicznej:

  • szpitale,
  • budynki dla jednostek interwencyjnych, 
  • biurowce,
  • szkoły,
  • sale sportowe,
  • muzea,
  • stacje paliw.

Obiekty przemysłowe:

  • hale,
  • magazyny,
  • place składowe, wraz z pełnym zagospodarowaniem terenu.

Dążymy w realizacji różnych zadań do minimalnego angażowania służb inwestycyjnych, czy technicznych Inwestora, przyjmując większość obowiązków do uregulowania we własnym zakresie.
Podejmujemy się realizacji zadań obejmujących swoim zakresem nie tylko etap realizacji, ale również etap projektowania.  Nasza firma współpracuje z kilkoma biurami projektowymi, czego wynikiem jest prowadzone przez nas doradztwo techniczne.

Wykonany oddział onkohematologii posiada 15 łóżek oraz 4 łóżka oddziału dziennego z własnym punktem pielęgniarskim oraz pokojem zabiegowym. Oddział onkohematologii składa się z 5-ciu pokoi 1-łóżkowych (izolatki) ze śluzą umywalkowo-fartuchową i własnym węzłem sanitarnym oraz 5-ciu pokoi 2-łóżkowych z węzłami sanitarnymi. Wszystkie pokoje wyposażone są dodatkowo w fotele rozkładane dla opiekunów. 2 pokoje 2-łóżkowe wyposażone są dodatkowo w punkt pielęgnacyjny. Wyposażenie każdego pokoju pozwala na monitorowanie chorego i pełną opiekę medyczną.

Zaplecze medyczne oddziału stanowi punkt pielęgniarski z zapleczem oraz gabinet zabiegowy. Zaplecze socjalno-administracyjne stanowi pokój ordynatora, pokój lekarzy z węzłem sanitarnym oraz pokój oddziałowej/sekretariat. Ponadto na oddziale znajdują się: pomieszczenie dziennego pobytu, świetlica z kuchnią oddziałową, łazienka dla osób niepełnosprawnych z możliwością mycia pacjenta na wózku-wannie, pomieszczenie socjalne personelu, WC personelu, węzeł sanitarny personelu, brudownik, dwa magazyny czyste i pomieszczenie porządkowe.

Układ konstrukcyjny nadbudowywanej kondygnacji stanowią ramy stalowe trzy nawowe z ryglem skośnym o nachyleniu 3%. Nie występują ściany nośne murowane. Ściany osłonowe zewnętrzne na kondygnacji nadbudowywanej zaprojektowano z bloczków gazobetonowych gr. 18cm na zaprawie systemowej murarskiej do wykonywania cienkich spoin.

Ścianki działowe nadbudowywanej kondygnacji wykonano na konstrukcji z profili stalowych CW, UW 75 ULTRASTIL z podwójnym poszyciem płytą gipsowo-kartonową oraz wierzchnią płytą gipsowo-włókową (np. w technologii. Rigips 3.38.012) z wypełnieniem z wełny mineralnej skalnej grubości odpowiednio dobranej do grubości ścianki działowej.

Stropodach wykonany jako lekki z konstrukcji stalowej opartej na ścianach konstrukcyjnych nośnych. Blacha trapezowa oparta na belkach stalowych. Konstrukcja stalowa zabezpieczona pożarowo poprzez malowanie farbami pęczniejącymi.

Wykonano wentylację mechaniczną we wszystkich pomieszczeniach nadbudowywanej kondygnacji. Nawiewniki zamontowane w konstrukcji sufitu podwieszanego. Kanały prowadzone w przestrzeni nad sufitem podwieszanym.

Powierzchnia użytkowa projektowanego oddziału: 760 m2
Powierzchnia zabudowy istniejąca: 924 m2
Wielkości geometryczne:
> szerokość budynku: 17,3m
> długość budynku: 53,4m
> wysokość budynku: 15,5m

Pracowaliśmy m.in. dla:

Logotyp firmy Inżynieria Rzeszów

Inżynieria Rzeszów S.A. 

ul. Podkarpacka 59a, 35-082 Rzeszów 

(17) 861-50-00

 do góry